Творці додатків для iPhone заявили, що Apple почала боротися з програмами, які пов’язані з коронавірусів. Про це повідомляє CNBC.

Чотири незалежні розробника розповіли виданню, що компанія почала відхиляти їх пристосунки для перегляду статистики підтверджених випадків зараження COVID-19 по країні. За їх словами, в Купертіно схвалюють лише офіційні додатки від ВООЗ та ЦКЗ.

Так, одному зі співрозмовників CNBC пояснили в Apple, що будь-який софт, пов’язаний з коронавірусом повинен випускатися тільки від імені офіційних медичних організацій. «Додатки з актуальною медичною інформацією повинні бути представлені довіреної організацією», – пояснили в компанії.

Зараз в App Store за запитом coronavirus відображається не так багато додатків і їх складно віднести до спаму. Раніше Google відключила видачу результатів для аналогічного запиту в своєму магазині додатків Google Play. Не виключено, що мета обох компаній – боротьба з непідтвердженою інформацією і бажанням деяких розробників просунути свою програму за рахунок популярної теми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут