Компанія Huawei повинна презентувати свої нові флагманські смартфони модельного ряду P50 вже у березні, і у Мережі вже з’явилися подробиці про нові смартфони. Інформацію про них розкрив інсайдер, і завдяки ній нам стало відомо про стандартну версію Huawei P50 та характеристики його камери.

Очікується, що у Huawei P50 будуть відносно компактні габарити, як і в його попередників. Його габарити складуть 159 х 73 х 8 міліметрів. Фронтальна панель буде нагадувати фронтальну панель Huawei P30 Pro – на ній, зверху по центру, буде розташована одинарна фронтальна камера. Основна камера повинна включати три сенсори, як і основна камера Huawei Mate 40, але очікується, що основний сенсор та ширококутний модуль будуть оновлені.

Більше даних про Huawei P50 інсайдер поки не розкрив, але немає сумнівів, що інформація правдива. Раніше цей інсайдер публікував достовірні дані про девайси Huawei та Honor, які згодом виявлялися правдивими – для прикладу, так вийшло з минулорічними флагманськими смартфонами модельного ряду Huawei P40.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут