Маркетплейс перестав показувати додатки, пов’язані з хворобами.

Офіційний магазин додатків для Android-смартфонів вирішив приховати з пошуку будь-які результати за запитом «коронавірус». На це звернуло увагу видання 9to5Google.

На запити coronavirus або COVID-19 маркетплейс видає «нічого не знайдено як в мобільній версії, так і в десктопній. Google вирішила приховати від користувачів всі пов’язані ігри та програми. Поки що Google Play не очистила результати тільки для пошуку з книгами.

В українськомовній версії магазину при цьому «цензури» не з’явилося. У відповідь на «коронавірус» сервіс пропонує велику добірку ігор та інших програм.

Поки в Google не давали офіційних коментарів. Не виключено, що в Google Play просто стався збій. Розробники також могли додати цей фільтр, щоб уникнути зловживанням надмірно популярною темою з боку авторів додатків, які починають користуватися SEO-оптимізацією.

Раніше компанія оголосила про скасування своєї власної конференції Google I / O в зв’язку з поширенням коронавірусу. Захід може відбутися пізніше або перенестися в онлайн.

За останніми даними, вірус COVID-19 заразив більше 93 тисяч людей по всьому світу, від нового захворювання померли 3198 людей, ще 50 тисяч успішно вилікувалися. Спалах почався в кінці 2019 року в китайському місті Ухань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут