Минулого місяця ми розповідали вам про те, що TCL придумала смартфон з розсувною конструкцією і для цього використовується гнучка матриця. Створений він за типом бічного слайдера, де гнучкий екран ховається всередині корпусу. При необхідності користувач може розгорнути смартфон тим самим збільшивши корисну площу дисплея.

Сьогодні компанія офіційно представила цей смартфон. Точніше йшлося тільки про саму ідею або концепцію, а також показала макет пристрою. Щоправда, TCL запевнила, що вже є прототипи такого апарату, але вони ще «сирі» і потребують доопрацювання.

 

Компанія готова не тільки показувати прототип, але і говорити про характеристики такого пристрою. Це лише підтверджує те, що подібний смартфон-слайдер з гнучкою матрицею лише ідея, комерційна реалізація якої перспектива віддалена.

Крім слайдера TCL показала прототип складного смартфона, який володіє двома шарнірними механізмами і сам мобільник складається за принципом «гармошки» втричі.

 

Новинка вийшла досить громіздкою, важкою і в розкладеному стані вона повторює 10-дюймовий планшет. І в цьому випадку не прозвучало жодної конкретики, коли такий смартфон може дебютувати і якою начинкою він може володіти.

 

Джерело: slashgear.com

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут