У 2020 році відбулося багато дивних подій: Apple перейшла на власні процесори в ПК і ноутбуках, Huawei продала суббренд Honor. Ось і Xiaomi вирішила не залишатися осторонь. Правда, компанія не стала діяти надто вже радикально і просто оголосила про випуск MIUI 12,5. Також компанія розкрила нововведення, які будуть в ній впроваджені.

В офіційному співтоваристві Mi Community China з’явився запис, в якій розробники зізналися на початку тестування нової версії MIUI, повідомляє Gizmochina. У зв’язку з цим, щоб максимально зосередитися на новій оболонці, компанія вирішила призупинити випуск збірок для бета-тестування серед звичайних користувачів.

При цьому компанія також перерахувала кілька нових функцій, які стануть доступні з релізом MIUI 12,5. У їх числі опинилися:

  • Десктопний режим. Це коли смартфон можна підключити до монітора і використовувати його «практично» як комп’ютер.
  • Можливість додатків відстежувати лише приблизне розташування користувача, а не точне. Робиться це для більшої конфіденційності та безпеки. Для включення нового режиму з’явиться спеціальна настройка, яку користувач зможе активувати або відключити.
  • Новий інтерфейс, включаючи стартову сторінку, інтерфейс після натискання на кнопку харчування, регулювання гучності, відкритих додатків, сповіщень, і т.і.
  • Покращена анімація лаунчер для відкриття папок і запуску додатків.
  • Функція швидкого перетворення фото в PDF прямо в «Галереї» і новий інтерфейс налаштувань камери.

Відзначимо, що на даний момент немає точної інформації, коли вона саме відбудеться повноцінний реліз «проміжної» MIUI.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут