Відомий інсайдер під ніком Digital Chat Station повідомив подробиці про екран, який повинен бути встановлений у флагманському смартфоні Xiaomi Mi 11.

За словами джерела, Xiaomi Mi 11 оснащений дуже якісним OLED-екраном Samsung з підтримкою QHD+, який підтримує адаптивну частоту оновлення зображення до 120 Гц. Також заявлена ​​підтримка 10-бітного кольору і пікова яскравість 1500 кд /м2. Варто нагадати, що екран смартфона Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G був визнаний кращим на ринку, його пікова яскравість становить 1600 кд /м2, а максимальна частота – 120 Гц. Наприклад, екран iPhone 12 Pro має пікову яскравість до 1200 кд /м2.

Вчора з’явилася інформація про те, що Xiaomi Mi 11 не просто стане першим представленим смартфоном з Qualcomm Snapdragon 888, а отримає певний період ексклюзивності для використання флагманського процесора. Раніше Digital Chat Station першим повідомив характеристики і дати виходу Redmi K30 і Xiaomi Mi 10, а також регулярно публікує інформацію, отриману від власних інформаторів у відділах досліджень і розробок різних компаній, тому інформації від цього джерела можна довіряти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут