Всім бажаючим власникам сучасних Android-смартфонів в більшості країн світу стала доступна технологія обміну повідомленнями RCS, яку Google просуває в якості заміни морально застарілого стандарту SMS.

Корпорація Google відкрила доступ до просунутої технології обміну повідомленнями RCS (Rich Communication Services) користувачам смартфонів з ОС Android по всьому світу. Підтримка покликана замінити SMS протокол реалізований у фірмовому додатку Google «Повідомлення» (Messages).

Завдяки цьому користувачі можуть надсилати повідомлення через інтернет, вести групові чати, бачити статус повідомлень ( «прочитано»), обмінюватися фото і відеофайлами у високій якості і т. П. Тобто стандартний додаток Android для відправки і прийому SMS / MMS перетворився в аналог месенджера на зразок Whatsapp, Viber або Telegram.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

Як повідомив в корпоративному блозі керівник продукту Messages Дрю Рауні (Drew Rowny), з 19 листопада 2020 року користувачі програми Messages в більшості країн світу можуть скористатися перевагами RCS, навіть якщо технологія не підтримується оператором зв’язку. В такому випадку функцію шлюзу може надавати «дочка» Google – Jibe Mobile. Послуга безкоштовна, але її підключення зажадає переналаштування програми.

Додаток Messages зі складу ОС Android тепер підтримує обмін повідомленнями по протоколу RCS в більшості країн світу. В тому числі і в Україні.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут