Як стало відомо з документів, опублікованих на сайті Агентства зв’язку Бразилії (ANATEL), корейська компанія зареєструвала три пристрої під назвами SM-G991B / DS, SM-G996B / DS і SM-G998B / DS. Журналісти вважають, що Samsung оформила дозвіл на продаж нових флагманів – Galaxy S21, Galaxy S21 + і Galaxy S21 Ultra відповідно. В описі девайсів зазначено, що кожен з них не матиме в комплекті адаптер для зарядки і навушники.

Тим самим Samsung може відмовитися від практики комплектації телефонів безкоштовними аксесуарами слідом за Apple. Американська компанія оголосила про рішення прибрати адаптер і навушники з коробки iPhone – як нових, так і старих моделей – в жовтні.

Журналісти вважають, що таким чином Samsung також має намір заощадити на виробництві смартфонів, вихід яких має відбутися на початку 2021 року. При цьому автори вважають, що у корпорації можуть бути проблеми в Бразилії – раніше державна організація із захисту прав споживачів Сан-Паулу повідомила Apple про необхідність комплектувати iPhone зарядним пристроєм.

Після виходу iPhone без зарядки і навушників компанію розкритикували деякі конкуренти на ринку, включаючи Xiaomi. У Twitter китайської корпорації з’явився ролик з демонстрацією комплекту флагмана Mi 10T Pro і підписом «Не хвилюйтеся, ми не прибрали нічого з коробки».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут