Останнім часом новини стосовно MIUI 13 на тематичних порталах виходять все з більшою регулярністю, хоча Xiaomi з офіційними відповідями на хвилюючі питання як і раніше не відповідає. Цю роль на себе взяли представники компанії на форумах. Наприклад, адміністратор з ніком Manwex, сприйняв скептично думку про те, що оболонка вийде влітку. З його слів, MIUI 13 слід очікувати кількох раніше. Що стосується цього, а також щодо моделей, що потрапляють в список поновлення до MIUI 13, ми і розповімо далі.

Раніше інсайдери та інші фахівці даного ринку вважали, що MIUI 13 судилося побачити світ влітку 2021-го. На цей рахунок у інших користувачів також була маса підтверджують факторів. Але авторитетний форумчанин Manwex, що знаходиться в статусі «модератор», в одній зі спільнот пояснив, що оболонка може почати радувати фанатів декільком раніше. За його відомостями, активна фаза розгортки може початися навесні, а саме – в квітні.

Наскільки точні нові відомості щодо виходу MIUI 13 до цих пір не ясно. Інші шанувальники продукції Xiaomi з цього приводу ніяких спростовують аргументів не висунули. З огляду на, що весняний період презентації логічний, в порівнянні з розгорткою попередніх версій MIUI, то ця дата стає найбільш актуальною.

Плюс до всього, на основі політики Xiaomi, фахівці ринку висувають конкретний список апаратів, яким MIUI 13 повинна прийти. До слова, Xiaomi також ніяк не підтверджує і не спростовує складу даного переліку:

Читайте також  Флагманські смартфони Huawei і Xiaomi порівняли по швидкості пам'яті

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут