Згідно з новими вакансіями Google, пошуковий гігант хоче розширити свою нову операційну систему Fuchsia на більшу кількість пристроїв.

Зокрема, там сказано, що прийшов час розширити асортимент до додаткових розумних пристроїв та інших форм-факторів. Подробиць, звичайно, немає, але сама Google випускає не так багато продуктів.

Нагадаємо, раніше в цьому році Fuchsia без зайвого шуму вийшла як оновлення для Nest Hub першого покоління. Цілком логічно, що в другому поколінні також може отримати нову ОС, тим більше, що натяки на це також є в описах вакансій.

Там же можна знайти і натяк на те, що Google може ліцензувати Fuchsia іншим компаніям або зробити її доступною, як Android.

В якості штатного інженера з програмного забезпечення в команді Fuchsia ви будете керувати технічним напрямком в галузі графіки та мультимедіа і гарантувати, що Fuchsia принесе максимальну користь партнерам і продуктам на основі Fuchsia. Ви також будете впливати на рішення про обладнання, що приймаються партнерами, щоб поліпшити здатність Fuchsia і Google надавати ефективні програмні рішення для критично важливих робочих навантажень з графікою і мультимедіа

Чи готує все-таки Google з Fuchsia заміну Android, поки сказати не можна. Нову ОС неофіційно завжди називали саме заміною «зеленому роботу», але сама Google це ніколи не підтверджувала, та й зараз поки не поспішає виводити її на смартфони або хоча б розумні годинник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут