Microsoft частково поверне в свою операційну систему дизайн старих версій Windows. Про це повідомляє видання Windows Latest.

Очікується, що в майбутньому оновленні для ОС в Windows з’явиться новий дизайн для вбудованих і сторонніх додатків, який буде відрізнятися закругленими кутами вікон. Журналісти помітили, що аналогічний дизайн використовувався в операційних системах Windows XP і 7, проте був визнаний застарілим разом з виходом в 2012 році Windows 8.

За словами представників Microsoft, які показали новий вигляд ОС в матеріалі на GitHub, зміни відповідають дизайн-концепції Fluent Design, раніше прийнятої в компанії. Візуальне оновлення вікон додатків вступить в силу в другій половині 2021 року. В першу чергу – навесні 2021 року – доступ до нового інтерфейсу отримають учасники програми Windows Insider.

Журналісти помітили, що фактично Microsoft вже впровадила новий дизайн. Зокрема, в браузер Edge, додаток будильника і годин, калькулятора і інші вбудовані в Windows 10 вже додали вікна нового типу.

У жовтні стало відомо, що в 2021 році Microsoft запланувала глобальне оновлення ОС, в рамках якого буде значно перероблений візуальний інтерфейс системи. Дизайнери компанії перероблять візуальний вигляд меню «Пуск», «Центру дій і повідомлень» і вбудованої програми «Провідник».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут