Державний мобільний додаток “Дія”, яким українці користуються вже не перший місяць, отримав цікаве доповнення.

Тепер до додатка додали і відеоблог, який допоможе користувачам розібратися у всіх тонкощах послуг, а також дізнатися актуальні новини технологічного світу.

Про це стало відомо завдяки новій публікації diia.gov.ua у мережі Instagram.

Про це стало відомо завдяки новій публікації diia.gov.ua у мережі Instagram.

“Не пропустіть новий влог Дії #ШоПо мобільному Інтернету? Станіслав Прибитько відповість на питання: Чому 4g іноді не працює у великому місті? Навіщо 5G, якщо 4g працює не скрізь? Коли буде зв’язок на залізничних сполученнях? Чи варто свого 5g інвестиції, якщо Маск розробляє wi-fi з кращими характеристиками? Залишайте фідбек в коментарях. Лінк на влоги в описі профілю.”, – повідомляється в підписі до публікації.

Варто також нагадати нашим читачам, що на офіційному акаунті програми “Дія” (онлайн) в соціальній мережі Instagram з’явилася інформація про освітні серіали. Зараз вони доступні на “Дія.Цифрова освіта” також мовою жестів.

Читайте також  Экономичные способы сохранить прохладу в вашем доме

Це необхідний захід, тому що близько 230 тисяч українців спілкуються мовою жестів. Також представники Програми “Дія” навели статистику, що 65% українців, які страждають через порушення слуху, зацікавлені в придбанні цифрових навичок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут