Державний мобільний додаток “Дія”, яким українці користуються вже не перший місяць, отримав цікаве доповнення.

Тепер до додатка додали і відеоблог, який допоможе користувачам розібратися у всіх тонкощах послуг, а також дізнатися актуальні новини технологічного світу.

Про це стало відомо завдяки новій публікації diia.gov.ua у мережі Instagram.

Про це стало відомо завдяки новій публікації diia.gov.ua у мережі Instagram.

“Не пропустіть новий влог Дії #ШоПо мобільному Інтернету? Станіслав Прибитько відповість на питання: Чому 4g іноді не працює у великому місті? Навіщо 5G, якщо 4g працює не скрізь? Коли буде зв’язок на залізничних сполученнях? Чи варто свого 5g інвестиції, якщо Маск розробляє wi-fi з кращими характеристиками? Залишайте фідбек в коментарях. Лінк на влоги в описі профілю.”, – повідомляється в підписі до публікації.

Варто також нагадати нашим читачам, що на офіційному акаунті програми “Дія” (онлайн) в соціальній мережі Instagram з’явилася інформація про освітні серіали. Зараз вони доступні на “Дія.Цифрова освіта” також мовою жестів.

Це необхідний захід, тому що близько 230 тисяч українців спілкуються мовою жестів. Також представники Програми “Дія” навели статистику, що 65% українців, які страждають через порушення слуху, зацікавлені в придбанні цифрових навичок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут