В даний час по швидкості роботи операційна система Android на флагманських смартфонах не поступається iOS від Apple, проте в деяких моментах iOS все одно є куди більш привабливою мобільною операційною системою.

Згідно з інформацією, вказаною на офіційному сайті Apple, смартфони iPhone точно отримують оновлення iOS не менше трьох років, однак ми прекрасно знаємо, що Apple випускає оновлення своєї операційної моделі часто і для моделей, яким вже більше трьох років. При цьому в світі Android період підтримки новинок поновлення зазвичай обмежується двома роками. У рідкісних випадках мова йде про термін три роки, в цьому напрямку деякі виробники почали рухатися тільки в 2020 році. Якщо ви не вірите заяві Apple, то наступний графік, опублікований Statista, наочно підтверджує слова американського виробника, а також показує, чому користувачі обирають  смартфони iPhone.

Період підтримки смартфонів iPhone досягає шести років, коли мова йде про iPhone 5s, iPhone 6s/6s Plus і iPhone SE. Такі моделі, як iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 6/6 Plus, iPhone 7/7 Plus, вже отримали по п’ять номерних версій iOS. Якщо раніше багато погоджувалися з тим, що при завищеній ціні Apple пропонує смартфони найвищої якості, то на тлі останніх новин про виробничий брак екранів з’явилися думки про те, що компанія знизила вимоги до якості комплектуючих. Однак iOS залишається головною фішкою iPhone.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут