Продовжують з’являтися подробиці про новий флагман південнокорейської компанії Samsung, який, імовірно, отримає назву Galaxy S21 Ultra. Цього разу авторитетне джерело опублікувало зображення точної 3D-моделі смартфона, створеної за кресленнями в системі автоматизованого проектування.

Повідомляється, що в січні наступного року відбудеться випуск серії Samsung Galaxy 21, в яку увійдуть моделі: Galaxy S21, Galaxy S21+ і Galaxy S21 Ultra. Старша модель стане єдиною, яка отримає вигнутий з боків екран, як показано на зображеннях, при цьому інші дві моделі будуть оснащені плоскими дисплеями. При цьому всі три смартфона отримають дуже вузькі рамки дисплея. Також добре видно, що фронтальна камера буде розташовуватися в центральній верхній частині екрану, а її діаметр буде зменшений в порівнянні з поточними флагманами компанії Samsung. На нижній частині корпусу розташовуються решітка динаміка і роз’єм USB-C.

Читайте також  Налаштування нових Android-смартфонів стане набагато швидше

Samsung Galaxy S21 Ultra повинен бути оснащений однокристальними системами Qualcomm Snapdragon 875 та Exynos2100 в залежності від регіону, 6,8-дюймовим екраном з роздільною здатністю WQHD+ з підтримкою високої частоти оновлення 120 Гц. В основній камері буде встановлено 108-мегапіксельний датчик зображення, а два телеоб’єктива забезпечать 3-кратний та 10-кратний оптичний зум.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут