На ринку є маса смартфонів від найрізноманітніших виробників, але більшість об’єднують особливості, які особливо дратують користувачів.

Видання Android Authority вибрало 7 найбільш дратівливих трендів в індустрії смартфонів 2020 року, які вони не хотіли б бачити в 2021 році.

Першим пунктом йде те, що практично всі виробники в році, що минає додавали до назви своїх 5G-смартфонів слово «5G». В 2021 році мережі п’ятого покоління стануть більш поширеними, тому нанесення такої позначки стане безглуздим.

Команді Android Authority не подобається використання в дорогих смартфонах вартістю більше $ 1000 пластикових корпусів. Також журналісти розкритикували використання в пристроях низькоякісних 2-Мп датчиків зображення.

Дуже дратує підтримка деякими ключовими смартфонами дуже повільної зарядки. Наприклад, максимально популярний iPhone 12 підтримує зарядку потужністю всього 20 Вт.

Ще було б непогано, якби виробники перейшли на більш довгий цикл оновлень ОС для смартфонів. Наприклад, Google і Samsung вже обіцяють «приносити» актуальні версії Android пристроям протягом трьох років.

Хотілося б, щоб у 2021 році флагмани стали більш доступними в ціні, ніж зараз. Ну і на завершення журналісти відзначили, що їх дуже дратує велика кількість моделей смартфонів з незначними відмінностями між собою, як, наприклад, у Xiaomi.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут