Кілька місяців тому Microsoft анонсувала реліз свого антивіруса Defender для мобільних пристроїв під управлінням Android, і нарешті, стримала обіцянку. Компанія оголосила про доступність безкоштовної попередньої версії програми, випробувати яку можна вже з сьогоднішнього дня.

Microsoft Defender ATP, за заявою розробників, забезпечує захист мобільних пристроїв від фішингових сайтів, шкідливих програм і небезпечних мережевих підключень. Додаток робить перевірку доменів і URL-адрес, перешкоджаючи завантаженні сумнівних веб-ресурсів.

Антивірус також проводить сканування Android-пристроїв на наявність шкідливих програм і файлів, використовуючи елементи хмарної захисту для підвищення ефективності виявлення загроз.

Ще однією корисною функцією Microsoft Defender ATP стала можливість обмеження доступу до корпоративних даних з підозрілих пристроїв. Власник скомпрометованого гаджета отримає повідомлення про неможливість підключення до системи.

Організації, які використовують Microsoft Defender ATP для інших платформ, можуть приєднатися до тестування Android-клієнта антивіруса вже сьогодні, слідуючи інструкції на офіційному сайті розробника. Дата релізу споживчої збірки і iOS-версії програми будуть оголошені пізніше.

Читайте також  Moto G Play (2021) був помічений в Google Play

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут