Цього року бренд Apple представив власний перекладач, який вбудовано, як окремий додаток на iPhone, а також як вбудована функція в браузері Safari для користувачів MacOS Big Sur з iOS 14. Хоч додаток Translate працює з 11 мовами, вбудований перекладач Safari був обмежений деякими регіонами – зараз ситуація змінюється, оскільки Apple тепер розгортає цю опцію в більшій кількості країн.

З невідомої причини перекладач Safari був доступний не в усіх країнах, в яких підтримується додаток Translate. На щастя, сьогодні це змінилося, оскільки кілька користувачів з різних країн повідомили, що перекладач Safari тепер з’явився і для них.

Видання 9to5Mac повідомляє, що користувачі з Бразилії і Німеччини, підтвердили, що функція перекладу тепер працює і в Safarі.

Відповідно до відгуків користувачів, Apple дистанційно включила опцію перекладу, оскільки вона працює з iOS 14.1, а також в нещодавно випущеній iOS 14.2. Те ж саме і з бета-версією macOS Big Sur і Release Candidate.

За допомогою цієї функції можна швидко перекладати тексти з будь-якої веб-сторінки, написаної на іноземній мові. І додаток Translate, і перекладач Safari працюють з наступними мовами: арабська, китайська, англійська, французька, німецька, італійська, японська, корейська, португальська, російська та іспанська.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут