Google продовжує активно працювати над поліпшенням  і додаванням нових функцій в фірмовий браузер Chrome. Зараз компанія взялася за підвищення безпеки мобільної версії додатка, додавши експериментальну опцію, щоб користувачі могли убезпечити себе від крадіжки особистих даних.

Функція «Перевірка безпеки» раніше з’явилася в десктопній версії Chrome, а тепер приходить і на Android. На даний момент вона доступна в тестовій Canary-збірці. Для її активації в адресному рядку браузера необхідно ввести  chrome: // flags , а потім через пошук знайти опцію Safety Check on Android і активувати її. Після цього в настройках з’явиться відповідний розділ, як показано на скріншотах вище. 

«Перевірка безпеки» включає три етапи перевірки. Перший попереджає про необхідність включення функції безпечного перегляду, щоб захистити користувачів від підозрілих сайтів. Другий етап – перевірка збережених паролів на предмет того, чи не були вони скомпрометовані. Нарешті, третій етап перевірки полягає у визначенні, чи встановлена ​​найактуальніша версія браузера, що включає останні виправлення безпеки.

Нововведення дозволяє користувачам максимально убезпечити себе під час веб-серфінгу. Про терміни його появи в стабільній версії не повідомляється. Отримати доступ до цієї та інших експериментальним функцій можна, скачавши Chrome Canary в Google Play . 

Читайте також  Інсайдери розкрили характеристики та ціни складаного смартфона LG Rollable

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут