Компанія Microsoft визнала одну з проблем, які наводнили останнім оновлення для Windows 10. Визнана проблема призводить до примусових перезавантаженням ПК.

Нагадаємо, накопичувальне червневе оновлення стало найбільшим в історії Microsoft і вельми важливо для користувачів, оскільки виправляє майже півтори сотні вразливостей, включаючи одну критичну, що дозволяє запускати віддалено шкідливий код. Всього було виправлено 129 вразливостей в системі безпеки. На жаль, воно виявилося вельми проблемним. Користувачі скаржаться на проблеми з принтерами, другими моніторами і пропадає файлами , а також відмовляються запускатися додатки

Тепер Microsoft визнала одну з найнеприємніших недоробок оновлення – примусові перезавантаження ПК. Вона пов’язана з помилкою в сервісі перевірки автентичності локальної системи безпеки (Local Security Authority Subsystem Service), який перевіряє дані для авторизації. 

Microsoft відзначає, що Local Security Authority Subsystem Service призводить до примусових перезавантаженням на «деяких системах» і появи попередження «Ваш комп’ютер автоматично перезавантажиться через одну хвилину». За даними Microsoft, дана помилка охоплює Windows 10 версії 1809 1903/1909 і навіть найновішу 2004, випущену для простих користувачів 27 травня. Компанія вже працює над виправленням, яке планується включити в наступне щомісячне оновлення (вийде 14 липня). 

Поки виправлення не випущено, можна спробувати видалити недавнє накопичувальне оновлення.

Читайте також  Компанія Samsung презентувала гібрид планшета та ноутбука на базі процесора Intel 11 покоління

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут