Компанія Apple оновила офіційну сторінку на своєму веб-сайті, яка присвячена виставці WWDC 2020. Даний захід пройде повністю в онлайн-форматі, тобто живого спілкування між людьми не буде, але вони зможуть спілкуватися один з одним по відеозв’язку. На оновленій сторінці конференції з’явилося повне розклад майбутнього події, завдяки чому вдалося дізнатися дату презентації iOS 14, macOS 10.16 і інших операційних систем «яблучної» корпорації. 

Весь захід буде транслюватися з Apple Park відразу по всьому світу, завдяки чому спостерігатися за тим, що відбувається в режимі реального часу зможуть всі бажаючі. Трансляцію обіцяють вести на сайті Apple і через сервіс YouTube, а ще спостерігати за нею можна буде через додаток Apple TV для різних пристроїв.

Відкриття конференції для розробників під назвою WWDC 2020 відбудеться 22 червня о 19:00 вечора за київським часом, і саме в цей самий день «яблучна» корпорація анонсує всі свої нові операційні системи, перерахувавши їх основні переваги і показавши на екрані все нововедення. Очікується, що громадськості покажуть платформи iOS 14, iPadOS 2, macOS 10.16, tvOS і watchOS, а також, можливо, ще якісь платформи. Презентація всієї цих програмних продуктів займе близько двох годин, тому захід займе досить багато часу. Вже опівночі 23 червня співробітники Apple збираються детально розповісти про всі нові функції кожної з операційних систем, проте спостерігати за цим зможуть тільки розробники ПЗ, використовуючи спеціальний розділ на сайті для девелоперів.

З 23 по 26 червня компанія Apple збирається провести більше однієї сотні навчальних семінарів з розробки та дизайну, а ще, крім того, розробникам програмного забезпечення за попереднім записом дозволять поспілкуватися з укладачами операційної системи iOS або будь-якої іншої, отримавши від них консультації на ті або інші питання. Потрібно розуміти, що конференція WWDC 2020 проводиться в першу чергу саме для розробників, тому основна частина майбутнього заходу розрахована саме на всіх таких. 

Швидше за все, вже 22 червня, тобто відразу після презентації, відбудеться реліз перших бета-версій операційних систем iOS 14, macOS 10.16 і інших, завдяки чому всі бажаючі зможуть зробити їх установку, зробивши це без зайвих складнощів і труднощів.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут