Light – це компанія, яка розробляла пентакамеру для Nokia 9 PureView. Ця компанія вперше заявила про себе, випустивши камеру L16 в 2015-му році. В індустрію смартфонних камер компанія ввійшла, розробивши останній флагман HMD – Nokia 9 PureView. Зараз, у 2020-му році, компанія Light повідомила про те, що покидає цей ринок. 

Насправді камеру L16 не можна назвати успішною, як і пентакамеру Nokia 9 PureView. Але вже після випуску цього смартфона компанія Light заявила про партнерство з компаніями Sony та Xiaomi. Очікувалось, що вона допоможе Xiaomi в розробці камер для мобільних смартфонів, а компанії Sony вона мала допомагати в розробці мобільних сенсорів IMX. Поки це партнерство не дало ніяких плодів, а судячи по тому, в якому стані зараз компанія, може, на жаль, і не дати. 

Зараз компанія анонсувала, що найближчим часом покине індустрію камер для смартфонів, але поки немає інформації про те, чи продовжиться вищезгадане партнерство з Xiaomi та Sony. Light найближчим часом повинна опублікувати офіційну заяву щодо цього. Скоріш за все, партнерство з Xiaomi не буде продовжено, оскільки компанія повністю йде з ринку мобільних камер, а от з Sony ситуація поки незрозуміла.

LIght справді мала непогані амбіції та можливості для старту в індустрії мобільних камер, але, вочевидь, в неї це не вийшло. Це було виражено як відгуками від медіа, так і від користувачів Nokia 9 PureView. По факту, компанія Nokia досі не випустила найновіший флагманський смартфон, в якому би використовувались технології компанії Light. 

Новий флагман Nokia буде анонсовано вже в другій половині цього року, і поки невідомо, чи будуть в ньому використовуватись технології Light.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут