Xiaomi Mi Band 4 значно подешевшав після анонсу Mi Band 5

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 різко подешевшав відразу після анонсу моделі нового покоління Mi Band 5. Як повідомляють китайські ЗМІ, ціна Mi Band 4 знизилася до 148 юанів (близько 559 гривень) за версію без модуля NFC в день презентації фітнес-браслета Xiaomi нового покоління.

Xiaomi Mi Band 4 значно подешевшав після анонсу Mi Band 5

Ціна Xiaomi Mi Band 4 на AliExpress теж опустилася в порівнянні з початком червня. Знижки на пристрій викликані тим, що незабаром в продаж надійде Mi Band 5. Мінімальна ціна Mi Band 4 на майданчику стала складати 618 гривень.

Xiaomi Mi Band 5 надійде в продаж до кінця червня за ціною від 190 юанів (близько 716 гривень). Ціна пристрою на майданчику AliExpress спочатку буде вищою в порівнянні з офіційно озвученою компанією Xiaomi. Це слід враховувати, плануючи придбання фітнес-браслета Xiaomi.

Коли Mi Band 5 надійде в продаж в офіційній українській роздробі на поточний момент невідомо. Слід зазначити, що ціна пристрою в Україні буде вищою в порівнянні з китайською вартістю пристрою. Для порівняння, Mi Band 4 продається в Україні за ціною 799 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут