Вважається, що смартфони серії Pixel популярні в першу чергу серед розробників – вони першими отримують нові версії Android і фірмові технології самої Google. Але, як виявилося, ці фішки затребувані не тільки ентузіастами. Аналітична компанія IDC опублікувала статистику продажів «пікселів» за 2019 рік – і вона виявилася значною.

Віце-президент IDC Франциско Джеронімо опублікував в своєму Twitter-блозі статистику, згідно з якою Google продала 7,2 мільйона фірмових пристроїв в 2019-м. Ця цифра дозволила компанії не тільки перевершити свої ж показники за попередній період, а й обігнати такого іменитого вендора, як OnePlus. Проте аналітик зазначив, що навіть істотно збільшився відсоток відвантажень поки не дозволяє лінійці Google Pixel увійти в топ-10 найбільш продаваних смартфонів.

Топ-менеджер також повідомив, що в статистику потрапили не тільки моделі Pixel 3a і Pixel 4, випущені в 2019 році, але і більш ранній Pixel 3. Збільшенню поставок, за його словами, багато в чому посприяло розширення ринку офіційних продажів гаджетів Google. Анонс нової моделі фірмової лінійки, за чутками, відбудеться вже в наступному місяці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут