Компанія Xiaomi представила нову зубну щітку в лінійці розумної побутової електроніки Mijia – Xiaomi Mijia T500C Sonic Electric Toothbrush. 

Пристрій доступний для покупки через фірмову платформу колективного фінансування Xiaomi Youpin за ціною 38 доларів. Це оновлена ​​версія моделі T500 Sonic, яка дебютувала в минулому році. До слова, в офіційному магазині Xiaomi зубна щітка Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500 пропонується за $ 36. 

Mijia T500C оснащується високочастотним вібромотора (до 31 000 коливань в хвилину), отримала захист від води (IPX7) і бездротову зарядку. Виробник обіцяє 18 днів автономної роботи від однієї підзарядки. 

Налаштувати щітку можна за допомогою програми Mijia на смартфоні. Пристрій відстежує звички користувача під час чищення, підтримує налаштування для, програма надає звіти і поради.

Спеціальний датчик відстежує зайвий тиск на ясна і зуби. У разі занадто сильного зусилля користувач отримає сповіщення у вигляді миготливого індикатора заряду, а вібрація буде ослаблена. Передбачено три основні режими – стандартний для щоденного очищення, м’який для чутливих ясен і призначених для користувача режим, який можна налаштувати в додатку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут