Оновлена Windows 10 (2004) вже доступна для багатьох користувачів

Як відомо, пару тижнів тому вийшло свіже велике оновлення Windows 10 під номером 2004. Однак на старті воно було доступне лише через фірмову утиліту Media Creation Tool або ж у вигляді образу системи. Але тепер в Центрі оновлень для всіх редакцій став доступний патч під номером KB4560960, який повинен у фоновому режимі підготувати систему до оновлення до останньої версії. Він актуальний для Windows 10 версій 1909 і 1903.

Його потрібно встановити, після чого перезавантажити систему. Потім стане доступне оновлення до 2004. Цей апдейт вийшов 9 червня в складі традиційного Patch Tuesday – щомісячного оновлення із закриттям проломів і вразливостей.

Оновлена Windows 10 (2004) вже доступна для багатьох користувачів
Причиною такого тривалого масового старту виявився цілий ряд проблем. На релізі з’ясувалося, що у нової «десятки» проблеми з рядом апаратних конфігурацій. Найчастіше це були несумісні драйвери Bluetooth і Wi-Fi, хоча вистачало і інших проблем. Наприклад, це відсутність підтримки старих драйверів NVIDIA.

Але тепер якщо в Центрі оновлень з’являється заповітний номер KB4560960, то значить, комп’ютер задовільняє базовим вимогам системи, тобто його можна оновити.

Важливо відзначити, що безпосередньо пакет поновлення до 2004 викачуватиметься тільки при ручній перевірці оновлень – ніякої автоматики. Це повинно гарантувати менше число помилок, якими «десятка» славиться вже не перший рік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут