Розкрито плани Nokia на 2020 рік: флагман Nokia 9.3 і два доступних смартфони
Концепт дизайну Nokia 9.3

Сайт NokiaPowerUser поділився інформацією про нові смартфони Nokia, які представлять в четвертому кварталі 2020 року – це будуть моделі Nokia 9.3, 7.3 і 6.3. Їх повинні були представити в третьому кварталі, але анонс довелося відкласти через пандемію.

В цьому році компанія вирішила зрівняти всі смартфони, щоб нові моделі виходили під номером три. Тому відразу після першого флагмана Nokia 9 PureView вийде нова версія з цифрами «9.3» в назві.

З чуток, однією з особливостей флагмана Nokia 9.3 стане «невидима» фронтальна камера, захована під дисплеєм. У звичайному режимі «Фронталки» не видно взагалі, а коли людина буде робити Селфі, невелика область дисплею навколо об’єктива стане затемнюватися, щоб світло потрапляло на камеру. Компанія тестує цю технологію з 2020 року і залишилася задоволена результатом.

В іншому, схоже, Nokia 9.3 стане класичним сучасним флагманом з процесором Snapdragon 865 і підтримкою 5G.

Nokia 6.3 займе положення смартфона середнього цінового сегмента – імовірно, він працюватиме на процесорі Snapdragon 670/675. Інформації про старшу модель Nokia 7.3 поки немає. Якщо вірити джерелу, компанія розробляє два прототипи цієї моделі, до фінального запуску дійде тільки один.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут