Ті, кого лякає перспектива виходу флагманських смартфонів Samsung з китайськими дисплеями, поки можуть видихнути.

У квітні з’явилася інформація про те, що компанія Samsung тестує OLED-панелі виробництва китайської компанії BOE і розглядає їх як альтернативу OLED-дисплеям Samsung Display. Їх планувалося встановити в деякі моделі флагманської серії Samsung Galaxy S21, запуск якої намічений на 2021 рік. Але тепер стало відомо, що Samsung продовжить використовувати OLED-екрани власного виробництва.

Південнокорейські ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що OLED-дисплеї китайської фірми BOE не пройшли контроль якості Samsung. Принаймі вони не змогли пройти перший етап тестування Samsung. Більше ніяких подробиць інсайдери розкривати не стали. Але раніше говорилося, що BOE має намір постачати для Samsung 6,67-дюймові OLED-панелі. Нібито Samsung потрібні були екрани з частотою оновлення 90 Гц для смартфонів серії Galaxy S20.

До речі, Samsung – не єдиний клієнт, який забракував дисплеї BOE. Вони не пройшли і експертизу Apple, яка збиралася встановити їх в смартфони серії iPhone 12. Apple планувала розділити замовлення на OLED-панелі для нового покоління iPhone, вихід якого очікується восени 2020 року, між Samsung Display, LG Display і BOE. Але тепер повідомляється, що близько 80% від загального обсягу замовлення дісталося Samsung Display.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут