Xiaomi випустить флагманський ноутбук Mi Notebook Pro 15 2020 12-го червня

Компанія оголосила про свої плани оновити свій флагманський ноутбук, який отримає назву Mi Notebook Pro 15 2020. З наданих промо-матеріалів стало відомо, що суцільнометалевий корпус пристрою буде виготовлений з алюмінієвого сплаву з фактурним дизайном, а також отримає ультратонкі рамки з трьох сторін. На зображеннях видно, що конструкцією передбачені як мінімум 2 порти USB Type-C і слот для карт microSD.

З наданих компанією матеріалів, стає ясно, що оновлений ноутбук Xiaomi Mi Notebook Pro 15 2020 зовні виглядає ідентично стандартній моделі. З цього випливає, що новинка отримає високоякісний 15,6-дюймовий дисплей і потужні комплектуючі.

Xiaomi випустить флагманський ноутбук Mi Notebook Pro 15 2020 12-го червня

Вже відомо, що в топовій конфігурації ноутбука будуть використовуватися процесори Intel Core i7 10-го покоління.

За словами розробників, оновлений і покращений Mi Notebook Pro 15 2020 отримає оптимізовану функцію взаємодії зі смартфоном. Все це дуже нагадує дії іншого великого виробника електроніки – Huawei.

Компанія поки що не говорить нічого про доступні конфігураціях і встановлених комплектуючих.

Що приготувала Xiaomi своїм фанатам – дізнаємося вже через пару днів. Залишається нагадати, що ціна ноутбука Mi Notebook Pro 15 з топовою конфігурацією Core i7 / 16 ГБ / 1 ТБ в момент запуску склала майже $ 990 без урахування знижок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут