Reuters

Телефони Nokia названі найякіснішими Android-смартфонами на ринку. Про це повідомляється в звіті Counterpoint Research, опублікованому на сайті агентства.

Девайси бренду Nokia, які випускає компанія HMD Global, зайняли перше місце в рейтингу найбільш надійних апаратів. Список складався на основі оцінок, виставлених за чотирма критеріями – частота оновлень Android і патчів безпеки, якість збірки і відповідність пристроїв для використання в корпоративному секторі. За словами віце-президента агентства Пітера Річардсона (Peter Richardson), бренд Nokia був визнаний кращим другий рік поспіль.

Фахівці відзначили, що ґаджети компанії отримують регулярні актуальні апдейти Android, також виробник турбується про безпеку користувачів. На другому місці рейтингу опинився бренд OnePlus, на третьому – Samsung. У топ-10 також включили Xiaomi, Realme, Huawei, Lenovo, Oppo, Vivo і LG. Переважна кількість позицій зайнята виробниками смартфонів з Китаю.

Аналізуючи, яка кількість смартфонів учасників рейтингу отримала Android 10, експерти прийшли до висновку, що операційна система встановлена ​​на 100 відсотках апаратів Nokia – 20 примірниках. У OnePlus аналогічний показник – 100 відсотків або сім одиниць пристроїв. Для порівняння, ступінь поширення Android 10 на девайсах Samsung, Realme і Xiaomi склало 89, 73 і 68 відсотків відповідно.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут