Серія смартфонів Galaxy A від Samsung сьогодні користується неабиякою популярністю. Однак, цілком може бути так, що вже незабаром популярність серії виросте ще більше.Згідно з новим звітом The Elec, компанія Samsung планує зробити бездротову зарядку доступною для дешевших телефонів A серії. Таке рішення, цілком ймовірно, пов’язане з активізацієї різних компаній у сегменті смартфонів середнього класу.

Наразі лише Galaxy A90 вищого класу з чіпсетом Snapdragon 855 підтримує бездротову зарядку. Також є флагмани з серії Galaxy S та Note, проте це ще далеко від статусу “доступна технологія”. Проте, The Elec стверджують, що компанія Samsung зайнята тим, що намагається зробити цю технологію доступною для лінійок Galaxy A50 та Galaxy A70.

Це, скоріш за все, відбудеться з телефонами Galaxy A51 5G та Galaxy A71 5G, оскільки хоч це й останні моделі лінійки, проте навіть вони не підтримують бездротову зарядку. Однак, цілком ймовірно, що зміни торкнуться й інших смартфонів цих лінійок.

Як повідомляється, рішення Samsung зробити бездротову зарядку більш доступною може бути пов’язане з метою компенсувати низький попит на свої флагмани. Зважаючи на те, що IPhone SE від Apple також має бездротову зарядку і, що не менш важливо, знаходиться у сегменті $500, для Samsung є зміст врахувати це для своїх пристроїв.

Проте, коли ми побачимо бездротову зарядку на більш доступних смартфонах Samsung? Моделі серії Galaxy A 2021 року, яку мають запустити у третьому кварталі 2020 року, є головним кандидатом.

Також відомо, що Samsung може укласти угоду про бездротові зарядні модулі з розташованими у Південній Кореї компаніями Hansol Technics або Amotech. Також індійська компанія Chemtronics, яка забезпечила бездротову систему зарядки для Galaxy S20, також прийме участь. Цілком можливе й те, що зі збільшенням доступності цієї фунції в одні компанії, технолоігя з’явиться і в інших смартфонах середнього класу від інших виробників — потрібно тільки почекати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут