Фахівці вивчили всі компоненти флагманського смартфона Apple і з’ясували, що реальна вартість iPhone 12 Pro без додаткових націнок становить 406 доларів. Велику роль у виробництві смартфона зіграли постачальники з Південної Кореї – на вартість компонентів азіатських партнерів доводиться 26,8 відсотка від загальної частки. Журналісти помітили, що ця частка є вищою, ніж в iPhone 11.

З розкритих даних випливає, що найдорожчим компонентом нового iPhone є OLED-дисплей, екрани поставляють південнокорейські компанії Samsung Display і LG Display. У порівнянні з iPhone 11, який був оснащений IPS-екраном, частка південнокорейських деталей зросла на 9,1 процентних пункти, частка американських, навпаки, знизилася на 3,9 пункти. Відзначається, що постачальники з Південної Кореї, зокрема Samsung, домінують на ринку OLED-дисплеїв.

Журналісти також оцінили внесок японських IT-компаній в створення смартфонів Apple. Уточнюється, що Sony є ключовим постачальником для CMOS-датчиків, які використовуються в iPhone. Вартість компонентів становить від 5,40 до 7,40 долара за штуку.

На закінчення автори заявили, що Apple до цих пір продовжує збирати велику частину смартфонів на заводах в Китаї. У повідомленні говориться, що компанії потрібно знайти інші виробничі майданчики, щоб зменшити залежність від постачальників в одній країні.

Оцінений журналістами в 406 доларів iPhone 12 Pro доступний для покупки мінімум за 999 доларів. Вартість смартфона в Україні починається з 29 999 гривень. Найдешевшим апаратом Apple актуального покоління є iPhone 12 mini, який оцінений мінімум в 27 999 гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут