Користувачам ряду популярних смартфонів Xiaomi варто морально підготуватися до того, що їх пристрої скоро перестануть оновлюватися. Компанія Xiaomi оголосила, що з 5 вересня 2020 року найбільше не випускатиме тестові збірки програмної оболонки MIUI для частини смартфонів, випущених в 2018 році. Йдеться в тому числі про флагманські смартфони з процесором Qualcomm Snapdragon 845.

У список смартфонів, які перестануть отримувати оновлення, увійшли Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, Xiaomi Mi 8 SE, Xiaomi Mi 8 Youth Edition, Xiaomi Mi Max 3, Xiaomi Mi 2S, Xiaomi Mi Mix 3. Для них вийде фінальна версія оболонки MIUI 12, яка зараз перебуває на завершальній стадії розробки. Однак в майбутньому користувачі цих моделей можуть не розраховувати на великі поновлення MIUI з новими функціями.

Перераховані смартфони поповнили список смартфонів, про припинення підтримки яких було оголошено раніше. Нагадаємо, що з 20 червня 2020 року Xiaomi перестане випускати бета-версії MIUI для Xiaomi Mi 6, Xiaomi Mi 6X, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi Note 3 і Redmi Note 5.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут