Роберто Ескобар вирішив в черговий раз привернути увагу до своєї персони. Брат знаменитого наркоторговця подав до суду на Apple, вимагаючи компенсацію 2,6 мільярда доларів.

У позові повідомляється, що Роберто Ескобар придбав iPhone X в квітні 2018 року, а при покупці співробітник Apple запевнив його, що «це найбезпечніший смартфон». Через проблеми в системі безпеки зловмисник зміг отримати доступ до особистих даних Ескобара, в тому числі до інформації про місце його проживання. Відразу після цього на адресу Роберто почали надходити погрози і він був змушений переїхати і витратити величезну суму на посилення безпеки його родини.

Всі ці неприємності, а також моральну шкоду брат Пабло оцінив в 2,6 мільярда доларів. Скандальний «виробник смартфонів» підкреслює, що в ході власного розслідування він з’ясував – до злому його iPhone привела вразливість в сервісі FaceTime.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Крім всіх цих заяв, Роберто повідомив про запуск обмеженої серії iPhone 11 Pro з обсягом пам’яті 256 ГБ в позолоченому корпусі. Вартість одного такого пристрою, за словами Ескобара, складе 499 доларів близько 13 449 гривень за поточним курсом. Роберто заявив, таким чином він буде боротися з Apple, продаючи свої смартфони з нижчим цінником.

Ескобар придбав досить символічне і претензійне доменне ім’я www.ripapple.com, яке перенаправляє користувачів на магазин, де можна придбати новинки. Судячи з історії зі складними смартфонами, робити цього ми, звичайно ж, не рекомендуємо.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут