На Google подали до суду через стеження за користувачами Android

Генеральний прокурор Арізони Марк Брнович подав до суду на Google. Він звинувачує компанію в незаконному стеженні за місцем розташування користувачів Android без їх згоди навіть ситуаціях, коли функція відстеження була відключена вручну.

На Google подали до суду через стеження за користувачами Android

У позові стверджується, що Google продовжувала відстежувати місце розташування у фоновому режимі для певних функцій, таких як прогноз погоди і веб-пошук, а також під час використання браузера Chrome, навіть після того, як користувач відключив відстеження місця розташування в додатку. Також повідомляється, що Google припиняє таємно збирати дані про місцезнаходження тільки в разі, якщо користувач поглибиться в системні налаштування Android і відключить відстеження на системному рівні.

У минулому Google вже стикалася з подібними звинуваченнями з приводу відстежування місцеположення користувача Android. Протягом багатьох років компанія реагувала на проблеми з конфіденційністю, застосовуючи різні запобіжні заходи, такі як спрощення автоматичного видалення даних про місцезнаходження і запобігання несанкціонованому доступу сторонніх додатків, які роблять це без згоди. Незважаючи на це, налаштування залишаються складними і вводять в оману пересічних користувачів.

Брнович просить суд зобов’язати Google виплатити прибуток, який він, можливо, отримав від монетизації цих даних через рекламу. Повідомляється, що закони штату Арізона можуть обкласти Google штрафом у 10 000 доларів за кожне порушення.

«Генеральний прокурор і юристи, які подали позов, схоже, неправильно охарактеризували наші послуги. Ми завжди вбудовували функції конфіденційності в наші продукти і забезпечували надійний рівень контролю за даними про місцезнаходження. Ми з нетерпінням хочемо залагодити цю ситуацію », – Google.

«У якийсь момент люди або компанії, у яких багато грошей, думають, що вони можуть робити все, що вони хочуть. Вони відчувають себе вище закону. Таким чином я хочу нагадати Google, що в штаті Арізона діє закон про шахрайство. Вони можуть бути найбільш інноваційною компанією в світі, але це не означає, що вони вищі за закон », – заявив Брнович в інтерв’ю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут