Samsung анонсувала власну банківську карту, яка повертає гроші

Компанія Samsung планує випустити банківську карту Samsung Money. Її можливості будуть приблизно такими ж, як у Apple Card, і вона теж націлена на американський ринок.

Як і у Apple Card, на ній з метою безпеки немає номера, CVV-коду, терміну дії, а також імені та прізвища власника. Вся ця інформація зберігається в мобільному додатку, тому в разі втрати картки, людина, яка її знайде не зможе скористатися нею для оплати покупок або переказу грошей на інший рахунок.

Samsung анонсувала власну банківську карту, яка повертає гроші

Карта буде випущена спільно з компанією SoFi, яка розробляє програми для обліку фінансів. У мобільному додатку Samsung Money будуть доступні різні послуги і сервіси, а також детальна інформація про стан рахунку та витрати клієнта. На момент запуску з програмою лояльності Samsung приєднаються 55 тисяч партнерських магазинів і сервісів. За платежі по деяким категоріям буде нараховуватися Кешбек – повернення частини витрачених коштів.

Основна відмінність Samsung Money від Apple Card – ця карта дебетова, а не кредитна, тобто з її допомогою можна отримати грошовий кредит від банку.

Рахунок в Samsung Money буде прив’язаний до платіжного сервісу Samsung Pay, завдяки чому оплачувати покупки та послуги можна як за допомогою смартфона, так і через платіжні термінали. Карта, само собою, підтримує безконтактні платежі.

У США основним конкурентом Samsung Money буде Apple Card. Очевидно, що компанія Samsung створювала цю карту з оглядкою на продукт Apple і напевно передбачила в ній переваги, які будуть виділяти її на тлі інших аналогічних пропозицій.

Замовити карту Samsung Money можна зі смартфона, вона буде доставлятися клієнтам поштою. Дата випуску карти не розкривається. Також невідомо, чи буде вона випускатися в інших країнах за межами США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут