Компактний iPhone 12 стане нащадком iPhone SE 2

5,4-дюймовий iPhone 12 буде більш компактним, ніж передбачалося раніше. На це вказав шаблон смартфона, створений на основі відомостей, оприлюднених інсайдерами японського видання Mac Otakara.

Компактний iPhone 12 стане нащадком iPhone SE 2

На більш компактні габарити 5,4-дюймового iPhone 12 звернув увагу популярний YouTube-блогер EverythingApplePro. Він вивчив подані виданням Mac Otakara макети iPhone 12 і створив нову модель смартфона на їх основі.

Модель наочно показала, що 5,4-дюймовий iPhone 12 буде значно більшим в порівнянні з 4,7-дюймовим iPhone SE 2-го покоління. При цьому, за рахунок зменшених рамок дисплея, смартфон отримає великий і комфортний для використання екран.

Таким чином, новий 5,4-дюймовий iPhone 12 виявиться прямим аналогом прогнозованого численними чутками iPhone SE 2, виконаного в стилі iPhone X. Смартфон отримає оновлений дизайн з прямокутними гранями (в цілому по аналогії з першим iPhone SE) і «безрамковий» дисплей. Саме таким раніше представлявся iPhone SE 2-го покоління, до того як Apple випустила смартфон в стилі iPhone 8.

Вартість 5,4-дюймового iPhone 12 повинна бути нижчою в порівнянні з iPhone 11 на $ 50. Про це раніше розповів інсайдер Джон Проссер. Очікується, що смартфон буде продаватися за ціною від $ 649( 17 469 гривень).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут