Розкрито вартість модельного ряду флагманів iPhone 12

Авторитетний інсайдер, який завжди достовірно розкриває всі новинки від Apple, Джон Просер повідомив, що готує оновлену цінову стратегію для серії iPhone 12, яка включає підвищення ціни тільки на одну модель. Варто зазначити, що ця інформація ще може змінитися, оскільки пристрої будуть офіційно представлені восени цього року, а за цей час на вартість може вплинути пандемія коронавірусу і ускладнення в світовій економіці.

iPhone 12 (Mini)

Розкрито вартість модельного ряду флагманів iPhone 12
Повідомляється, що Apple планує представити абсолютно нову бюджетну модель iPhone в цьому році. Маркетингова назва новинки ще не підтверджена, а в звітах передбачається, що смартфон отримає 5,4-дюймовий OLED-дисплей зі зменшеним вирізом і тоншими рамками навколо екрану. Також згадується алюмінієвий корпус і подвійна основна камера.

Очікується, що новий модельний ряд буде представлений разом з процесорами наступного покоління A14 Bionic з підтримкою мереж п’ятого покоління 5G. Вартість цього iPhone, за словами Джона, складе 649 доларів ( 17 489 гривень).

iPhone 12 (Plus / Max)

На заміну iPhone 11 прийде 6,1-дюймовий iPhone 12 з OLED-екраном, зі зменшеним вирізом, алюмінієвим корпусом і подвійною основною камерою. Не обійдеться без процесора A14 Bionic і 5G. Його вартість складе 749 доларів ( 20 185 гривень).

iPhone 12 Pro

Розкрито вартість модельного ряду флагманів iPhone 12

Цей смартфон отримає 6,1-дюймовий OLED-екран зі зменшеним вирізом, тонкі рамки, камеру з трьома об’єктивами і датчик LiDAR. Повідомляється, що ця модель буде підтримувати мережі 5G з технологією mmWave. Якщо вірити чуткам, цей пристрій отримає частоту оновлення екрану ProMotion 120 Гц. Він буде продаватися за 999 доларів( 26 919 гривень).

iPhone 12 Pro Max

Замикає модельний ряд смартфон з індексом Max, який отримає найбільший OLED-дисплей з діагоналлю 6,7 дюйма, а також більш потужну батарею. В іншому пристрій буде відповідати стандартній версії Pro. Його вартість складе 1099 доларів( 29 615 гривень).

Звичайно, вартість в Україні буде значно вищою, в першу чергу через те, що американські ціни вказані без податку, по-друге, в нас немає офіційних магазинів Apple, тільки офіційні ритейлери, а вони можуть встановлювати вартість на свій розсуд, варто очікувати, що до американської вартості можна доплюсувати мінімум ≈ 200-300$.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут