Дуже довгий час Xiaomi Mi Mix 4 був скоріше міфом, ніж реальним смартфоном. Але останніми тижнями про пристрій з’являється все більше чуток від авторитетних інсайдерів.

Так, спочатку представник компанії загравав з користувачами, натякаючи на швидкий анонс пристрою, а зараз популярний інтернет-інсайдер розповів про характеристики неанонсованого флагмана Xiaomi – довгоочікуваний Mi Mix 4 може отримає 120 Гц дисплей і камеру з рекордною роздільною здатністю.

В даному випадку інсайдером є Xiaomishka, який вже встиг зарекомендувати себе в якості достовірного і професійного інформатора секретів китайського ТехноГіганту. Ось і цього разу він розповів , що компанія розробляє новий флагман, який буде працювати на процесорі Snapdragon 865, матиме вигнутий дисплей, який робить девайс “безрамковим” з частотою оновлення 120 Гц, а також головний модуль в основній камері на 144 Мп! Це, до речі, рекордна роздільна здатність на сьогоднішній день – поки що на ринку представлені лише пристрої, оснащені 108 Мп модулями.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Довгоочікуваний флагман Xiaomi Mi Mix 4 може отримати рекордні характеристики

Важливо відзначити, що Xiaomishka перерахував характеристики смартфона під кодовим ім’ям Verthandi, але всі чутки говорять про те, що під ним ховається саме новий пристрій в лінійці Xiaomi Mi Mix. Анонс новинки очікується в другій половині поточного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут