Незважаючи на те, що на багатьох ринках 5G з’явиться дуже нескоро, і навіть там, де мережі п’ятого покоління вже є, вони є далеко не скрізь, величезна кількість користувачів вже платить чималу ціну за те, що не користується і користуватися не буде. Причому деколи навіть не замислюється про це.

В цьому році багато флагманів неабияк подорожчали, і все через дорогу SoC Snapdragon 865, дорогих антен та інших додаткових компонентів. На жаль, топовою платформою Qualcomm все не обмежилося. Зокрема, ми вже бачили чимало апаратів вартістю 500 доларів і більше, заснованих на Snapdragon 765G, яка хоча і має модем 5G, по продуктивності недалеко пішла від Snapdragon 720G/730G.

Гірше того: на Snapdragon 765G переходять ті апарати, попередники яких завжди використовували топові рішення. Наприклад, всі чутки вказують на те, що Google Pixel 5 буде заснований саме на цій платформі Qualcomm. При цьому навряд чи варто чекати істотного зниження цін щодо Pixel 4. Можливо, зниження не буде зовсім.

Нові дані говорять, що Pixel 5 втратить не тільки топову платформу, але і головну унікальну особливість Pixel 4 – функції Motion Sense. Якщо точніше, у новинки не буде радара Soli, а відсутність Motion Sense – це вже наслідок.

Правда, якщо Snapdragon 765G замість Snapdragon 865 – це однозначно мінус, то ось відсутність Motion Sense для багатьох може стати плюсом. По-перше, новинка Google зможе позбутися товстої рамки над екраном, по-друге, Motion Sense багато хто просто не користувалися.

У підсумку поки неясно, чим взагалі буде залучати покупців новий флагман Google. Можливо, все-таки ціною, але поки на цей рахунок немає ніяких даних.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут