Виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий в світі як Річард Ю (Richard Yu), в свіжому інтерв’ю заявив, що компанія як і раніше сподівається повернути на свої смартфони сервіси Google.

Нагадаємо, представлені на минулому тижні флагманські смартфони лінійки Huawei P40 з коробки оснащені власним набором сервісів Huawei Mobile Services (HMS), а також магазином додатків AppGallery. В інтерв’ю американському виданню Wired Юй Чендун заявив, що співпраця з різними американськими компаніями, включаючи Google, завжди була взаємовигідною, тому Huawei все ще сподівається продовжити співпрацю з Google після скасування американських санкцій.

Юй Чендун зазначив, що компанія хоче надати користувачам більш широкий вибір, пропонуючи їм одночасно свої сервіси і магазин додатків, а також сервіси Google і магазин Google Play.

Читайте також  Стабільна версія EMUI 10.1 вийшла для 9 девайсів Huawei

В даний час в магазині додатків AppGallery з’являється все більше і більше популярних додатків, так що в доступному для огляду майбутньому цей магазин стане гідною альтернативою Google Play.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут