Аналітична компанія DigiTimes повідомила, що в лінійці Apple 2020 року з’явиться маленький iPhone з екраном 5,4 дюйма – постачальником дисплея стане китайська компанія BOE. Таким чином цей айфон стане найбільш компактним з часів лінійки iPhone 8 в 2017 році.

Коли Apple відмовилася від кнопки Touch ID і перейшла на «безрамковий» дизайн, в асортименті з’явилися тільки смартфони з великими екранами – мінімум 5,8 дюйма. Хоча за рахунок маленьких рамок і нового співвідношення сторін дисплея той же iPhone X виявився менше iPhone 8 Plus з екраном 5,5 дюйма. Але через нестандартнt співвідношення сторін iPhone X вийшов дуже довгим, тому не всі можуть дотягнутися до верхньої частини екрану однією рукою.

iPhone 2020 з екраном 5,4 дюйма може вирішити цю проблему – незважаючи на невеликі розміри, він залишиться флагманським смартфоном. Він отримає OLED-дисплей і новий процесор (швидше за все, він буде називатися Apple A14), тільки йому не дістанеться 3D-камера – вона призначена для «про» -моделей.

Як раніше повідомив аналітик Мін-Чі Куо – в лінійці Apple 2020 року відразу чотири айфона:

  • Базовий з екраном 5,4 дюйма
  • Базовий з екраном 6,1 дюйма
  • «Про» з екраном 6,1 дюйма
  • «Про» з екраном 6,7 дюйма

Лінійка буде схожа на модельний ряд 2019 року – коли є базовий iPhone 11 і топові iPhone 11 Pro і 11 Pro Max для вимогливих користувачів. Тільки серед недорогих айфонів з’явиться додаткова модель з компактним корпусом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут