Як стало відомо, розробники найпопулярнішого у світі месендежра WhatsApp тимчасово урізали його функціональність. Тепер в статусі WhatsApp не можна викладати відеоролики тривалістю більше 15 секунд.

В даний момент обмеження вже введено в Індії і ще декількох країнах, очікується, що воно пошириться і на інші регіони. Джерела повідомляють, що на ці заходи розробники були змушені піти, щоб знизити навантаження на сервери. Це тимчасово рішення, в майбутньому розробники пообіцяли відновити повну функціональність мессенджера.

Месенджером WhatsApp користуються більше двох мільярдів людей. Розробники підтвердили, що зараз навантаження в WhatsApp кожен день приблизно таке ж, як на новорічні свята. Користувачі відзначають, що іноді в роботі сервісу спостерігаються пригальмовування.

Читайте також  Компанія Google назвала найкращі Android-додатки 2020 року

Щоб уникнути будь-яких проблем з відправкою повідомлень і зробити спілкування в WhatsApp максимально швидким, творці месенджера прийняли це рішення. Раніше в статусі WhatsApp можна було викладати відеоролики тривалістю до 30 секунд.

Жертвами коронавірусу стали вже понад 35 тисяч осіб, а кількість тих, що заразилися у всьому світі перевищила 740 тисяч чоловік.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут