Сьогодні, 10 листопада 2020 року ввечері о 20:00 на Києвом компанія Apple провела свою чергову презентацію «One more thing». У центрі уваги опинились пристрої Mac.

Назва західу у перекладі на українську мову звучить як «Ще одна річ». Спочатку, цю фразу Стів Джобс використовував в далекому 1999 році, коли були представлені iMac в нових кольорових корпусах. З тих пір Apple майже щороку використовує цей слоган, щоб привернути увагу потенційних покупців до своїх новинок. Оскільки вихід iPhone став доброю щорічною традицією для всього світу, то все найцікавіше Apple, звичайно, приберігає саме на «One more thing».

Читайте також  GTA 6: припущення про дату виходу, трейлер, геймплей та багато іншого

Apple представила новий процесор для пристроїв Mac під назвою M1. Він складається з 16 мільярдів транзисторів, виконаний по 5-нм техпроцесу і є ключовим елементом для всіх пристроїв Mac нового покоління.

Новий MacBook Air буде оснащуватися саме цим новим чипом M1. Що зробить його майже в два рази швидшим ноутбуків випущених в цьому році, за словами Apple. Крім того новий чип збільшить час автономної роботи MacBook Air до 18 годин. Вартість пристрою 899 доларів.

Далі Apple показала новий MacMini. Вартість 699 доларів.

Потім Apple представила новий MacBook Pro. Вартістю 1200 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут