В інтернеті розповсюдили нові рендери смартфона Mi Mix 4 від компанії Xiaomi. Концептуальний дизайн був показаний на основі патентної інформації.

В інтернеті розповсюдили добірку зображень, на яких показаний дизайн флагманського продукту від китайського бренду. Концептуальні рендери надав портал 91Mobiles за участю Вакара Кхана, який відомий поширенням зображень новий версій смартфонів. Якщо порівнювати пристрій з моделлю Mi Mix Alpha, можна помітити розширення дисплея з нахлестом екрану на задню панель корпусу.

Оскільки дисплей лише частково покриває сторону з базової камерою, смартфон виявився досить практичним, а кількість потенційно отриманих подряпин стає менше. На скляному покритті для панелі можна помітити подвійну камеру. Концепт Mi Mix Alpha спочатку повинен був з’явитися в магазинах в кінці минулого року, але потім компанія Xiaomi зробила оголошення про перенесення дати початку масового виробництва. Всього кілька днів тому підрозділ Xiaomi в Індії заявило про намір поширювати пристрої через фірмові роздрібні майданчики.

Читайте також  Xiaomi представила електромопеди A1 и A1 Pro

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут