У 2019 компанія Google вперше додала загальносистемний темний режим для своєї мобільної операційної системи Android 10. В цілому задумка і реалізація виглядає чудово – після його активації в налаштуваннях системи, багато програм пошукового гіганта автоматично переходять на темне оформлення. Однак є користувачі, які не хочуть включати темний режим системи, а замість цього воліють темну тему в окремих додатках. Саме для такої категорії людей розробники Play Store додали перемикач для примусової зміни теми оформлення.

Нова опція в налаштуваннях Play Store дозволяє користувачам вибирати між світлим і темним варіантами оформлення або залишити автоматичний режим, який буде підлаштовуватися під системні настройки.
На поточний момент функція знаходиться на етапі тестування і доступна не всім користувачам. Також немає окремої версії додатка Play Store (у всякому разі, поки), в якій би вона була присутня. Судячи з усього, зміни здійснюються на стороні Google. Залишається неясним і те, чи з’явиться ця опція на Android 9 Pie і більш ранніх версіях системи, адже всі ті, хто її вже отримав, є власниками пристроїв на Android 10.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут