Відомий інсайдер OnLeaks, чиї витоку часто підтверджуються, опублікував якісні рендери майбутнього Samsung Galaxy S11. Новинка буде поєднувати особливості своїх попередників і абсолютно нові дизайнерські рішення.

В останні роки Samsung дотримувалася дворічного циклу в дизайні своїх флагманських смартфонів. Так, Galaxy S7 мінімально відрізнявся від Galaxy S6, а Galaxy S9 був майже повною копією Galaxy S8. Дотримуючись цієї тенденції, Galaxy S11 повинен стати поліпшеною версією Galaxy S10. Але на представлених рендера видно, що новинка буде помітно відрізнятися від попередника.

Спереду смартфон буде схожий на Galaxy Note10 з невеликим отвором під фронтальну камеру по центру 6,7-дюймового дисплея. Вигин екрану з боків стане ще менш вираженим, а ось верхня і нижня межі зменшаться в розмірах. Розміри пристрою становитимуть 161,9 х 73,7 х 7,8 мм (8,9 мм з урахуванням виступає камери).

  

На зворотному боці Galaxy S11 в кутку розміститься прямокутний модуль камери відразу з п’ятьма сенсорами. За наявною інформацією, три з них будуть звичайним ширококутним на 108 Мп, ультраширококутний, телефото з 5-кратним оптичним зумом, четвертим повинен стати ToF-модуль, а призначення п’ятого поки не відомо.

  

Очікується, що Galaxy S11 разом з 6,3- або 6,4-дюймовим Galaxy S11e і 6,9-дюймовим Galaxy S11 Pro представлять 18 лютого наступного року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут