Згідно з останніми прогнозами, компанія Huawei, відомий виробник побутової електроніки, зіткнеться з різким скороченням своєї частки на світовому ринку смартфонів в 2021 році.

Як стверджує BusinessStandard, через американські санкції китайський виробник в цьому році займе лише 14% світового ринку смартфонів, а в наступному році аналітики віддають компанії всього 4%. Раніше на цьому тижні дослідники TrendForce заявили, що продовжуються обмеження з боку уряду США стануть основною причиною такого значного зниження показників Huawei.

Прогноз TrendForce також вказує на інших китайських виробників смартфонів, таких як Xiaomi, Oppo і інших, які скористаються поточним скрутним становищем Huawei, щоб заповнити звільнену частину ринку. Також очікується, що Honor в перспективі теж буде більш агресивно боротися за місце, що звільнилося в наступному році.

Читайте також  Преимущества кaзино-онлайн

2 КОМЕНТАРІ

  1. очевидно что вся производственная структура Китая завязана на США и Европу и что им делать если санкции , да ничего, просто утереться, как в свое время Японии , Корее……

  2. Це ще треба буде подивитись. Ніхто й ніколи не зрівняється з Huawei, тому протидії можуть бути небезпечними

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут