Сотні мільйонів комп’ютерів, планшетів, серверів та інших електронних пристроїв зараз працюють на базі таких популярних і поширених операційних систем, як Windows 7, Windows XP і Windows ME, користуються які вкрай великою популярністю особливість серед представників бізнесу. Це програмне забезпечення не можна назвати стабільним або надійним, але до нього вже всі звикли, тому ті чи інші недоліки все вміють усувати. Тим не менш, компанія Microsoft бачить своєю головною метою знову і знову доставляти користувачам різні незручності, але звичайно ж не просто так, а заради власного благополуччя. Компанії невигідно, щоб її користувачі використовували старі ОС. Саме тому вона всіма доступними засобами і методами просуває новітнє сучасне програмне забезпечення.

Оскільки добровільно переходити багато на Windows 10 просто не хочуть, компанія Microsoft знайшла спосіб зробити так, щоб максимально широке коло людей виявився змушений це зробити. Для цього вона займається дрібним шкідництвом, аргументуючи таке бажанням скоротити свої витрати, нехай на ділі справжня причина і зовсім не в цьому. Так, ця американська корпорація завдала буквально удар в спину користувачам своєї фірмової продукції, а треба було їй для цього повністю відключити роботу всіх онлайн-ігор на таких операційних системах, як Windows 7, Windows XP і Windows ME. У підсумку, відтепер будь-які відеоігри на даних платформах через мультиплеер просто не працюють, тому пограти в будь-які з таких з іншими реальними людьми неможливо.

І все це при тому, що з моменту виходу всіх цих операційних систем пройшло менше ніж 15 років, тобто компанія Microsoft цілком могла продовжувати підтримувати роботу серверів. Тим не менш, вона вважала за необхідне доставити всім незручності, тим самим давши зайвий привід купити собі ліцензійну версію Windows 10 і перейти на неї. Коштує така в самій базовій редакції Home цілих $ 200 , тобто просять за неї величезну суму грошей. На тлі всієї цієї ситуації користувачі почали писати негативні відгуки, але навіть вони не зможуть переконати керівництво цієї американської корпорації змінити своє рішення. Справа в тому, що компанія ніколи не враховує бажання і прохання своїх користувачів, вважаючи за краще робити те, що хочуть її власні співробітники.

Саме тому навіть у доступній зараз десятої «винде», навіть не дивлячись на астрономічно високу вартість ліцензійної версії, можна зустріти безліч різних проломів і недоліків, які негативно позначаються на досвіді використання даної платформи, доставляючи дискомфорт в тій чи іншій мірі, а також масу інших неприємностей. Виходить, що легендарні операційні системи Windows 7 і Windows XP просто поховали заживо, в зв’язку з чим тепер використовувати їх повноцінно вже не можна. Швидше за все, в майбутньому Microsoft зробить і інші якісь диверсії заради того, щоб надати сотням мільйонів людей в світі впевненості для переходу нові платформу, доступну всім бажаючим з літах 2015 року, коли вона вперше стала доступна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут