Компанія Huawei розробила новий смартфон, який отримав назву P Smart 2020. Даний девайс є представником середнього сегмента ринку, але при цьому він має досить високі показники продуктивності.

Основою пристрою став восьмиядерний процесор з тактовою частотою кожного ядра 2,2 ГГц. Його роботу забезпечуватимуть 8 ГБ оперативної пам’яті. Основний же дисковий накопичувач для зберігання мультимедійних файлів і установки додатків має обсяг 128 ГБ. За час автономної роботи Huawei P Smart 2020 відповідає акумулятор з запасом енергії 3 900 мАг. Інші технічні дані полку відсутні. Інсайдери вже опублікували в мережі рендерні зображення, які частково розкривають дизайн новинки. Судячи з ним, модель має невеликі вертикальні рамки. У верхній частині екрану в Каплевидний вирізі поміщається фронтальний об’єктив. Задня ж камера складається з трьох модулів, розташованих один над одним, а нижче них знаходиться спалах. Ймовірно, на корпусі збережеться стандартний роз’єм для навушників 3,5 мм.

На даний момент невідомо, коли черговий гаджет з середнього сегмента з’явиться в продажу, але судячи з його назвою, ця модель належить до лінійки наступного року. Можлива вартість апарата також поки залишається таємницею.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут