Компанія Xiaomi презентувала смартфон в оригінальній версії Redmi Note 8 Pro Terminator Edition. Попередні замовлення відкриті в Іспанії, вихід новинки очікується 29 жовтня.

Мобільний пристрій випущено за участю компанії 20th Century Fox. Проект запущений в зв’язку з очікуваним виходом нового кінофільму «Термінатор: Темні долі», прем’єра стрічки відбудеться незабаром. Згідно з наявною інформацією, лінійка Redmi Note 8 відомого виробника електроніки стала партнером стрічки. Раніше виробник співпрацював з кіностудією в рамках рекламної кампанії до картини «Люди Ікс: Темний Фенікс». Необхідну підтримку покликаний забезпечити випуск Redmi Note 8 ProTerminator Edition. В онлайн-магазині під найменуванням Xiaomi Spain запустять розпродаж новинки, причому реалізація відбуватиметься протягом 24 годин.

Користувачі, що купили девайс в цей день, в якості подарунка отримають чохол Terminator: Dark Fate. Мобільний пристрій забезпечать ексклюзивним цифровим контентом, вартість апарату на названу дату буде перебувати на рівні 229 євро замість 249 євро в інші дні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут